Fortnite Oyuncular

Fortnite Oyuncular

duobul.net, beraber Fortnite oynamak isteyen oyuncuları bulabileceğin bir platformdur. Yeni hesaplarda oyun oynarken, dereceli maç sıralamalarını tırmanırken, yeni oyun modlarının zevkini çıkartırken ve başka bir sebeple kendine bir oyun arkadaşı arıyorsan, doğru yerdesin. İster hızlı bir oyun atmak için arkadaş arıyor, ister ciddi bir e-spor takımı arıyor ol, herkes burada!
Aşağıdan oyuncuların koydukları ilanları inceleyerek başla.
Daha çok bilgi.


Profil Fortnite Nick İletişim Programları İlan Tarihi Mesaj
Profil Fortnite Nick İletişim Programları İlan Tarihi Mesaj

Nasıl Çalışır
Yukarıdaki oyuncu ilanlarını incele ve kendine uygun bulduğun bir oyuncuyu oyun üzerinden ekleyerek hızlıca oynamaya başla. Bu kadar basit. Eğer kendi ilanını yerleştirmek istiyorsan, tablonun üzerindeki kırmızı butonu kullanabilirsin.

Bu sayfayı, PUBG oynayan arkadaş veya takım bulmak için kullanabilirsin. Başka bir sunucudaysan veya farklı bir oyun oynuyorsan buradan tüm oyunları ve oyun sunucularını görebilirsin.
Özellikler

- (GELİŞTİRİLME AŞAMASINDA) İstediğin oyuncu ile duobul.net üzerinden mesajlaşarak, beraber oynayacağın oyuncuları tanıma şansını yakala!

- İlanını yerleştirdiğin andan itibaren siteye giren oyuncular ilk önce senin ilanını görür, kendine hızlıca oyun arkadaşı bulabilirsin.

- duobul.net, sadece Fortnite ile sınırlı değil. Buraya tıklayarak duobul.net üzerindeki tüm oyunları ve oyun sunucularını görebilirsin. Her gün daha çok oyun eklemek için uğraşıyoruz.

- İlan koyarken oynadığın ve aradığı rolleri belirterek sadece alakalı oyuncuların seninle iletişime geçeceğinden emin ol. Daha çok bilgi vermek istiyorsan, ilan mesajı kısmını kullanabilirsin.

- İlanların üstünde bulunan arama kutucuğu sayesinde ilanlarda istediğin kelimeleri ara veya ilanları oynamak istediğin oyun türüne göre filtrele.

- Sadece gerçek oyuncularla iletişime geçeceğinden emin olmak için tüm ilanları devamlı olarak inceliyor, spam veya reklam olan ilanları site üzerinden kaldırıyoruz.

- Kafanda hala sorular mı var? Bize buradan ulaşabilirsin.